Датацентр
«ПАРКОВИЙ»
Parkovyi DC – український дата-центр, який спроєктувала та побудувала компанія Schneider Electric. ПАРКОВИЙ єдиний з комерційних дата-центрів в Україні має сертифікат TIER ІІІ від Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту TIA 942.
Сертифікований ЦОД категорії TIER III

Рівень надійності TIER 3 означає, що будь-які компоненти інженерної інфраструктури ДЦ «ПАРКОВИЙ» можуть бути виведені з промислової експлуатації для проведення ремонтних або регламентних робіт без припинення надання послуг клієнтам. Тобто отримання такого сертифікату гарантує дублювання всього активного обладнання разом з каналами охолодження, енергоживлення та підведенням зв’язку і інтернету. Таким чином під час профілактики, ремонту чи обслуговування та навіть під час форс-мажорних обставин дата-центр не припиняє роботу ні на секунду.

Мережева інфраструктура
Цілковита відповідність рівню TIER III. Всі інженерні системи мають у резерві мінімум один (N+1) комплект резервного обладнання, декілька каналів розподілу електроживлення та охолодження, резервні траси провайдерів, резервні магістральні кабелепроводи та власну оптичну мережу.
Архітектурна досконалість
ЦОД побудований у повній відповідності до вимог високого рівня надійності, про що і свідчить сертифікат від Uptime institute. Це окрема будівля, без зовнішніх вікон по периметру машинних залів, з відеоспостереженням, дизель-генераторними установками, окремими кімнатами джерел безперебійного живлення.
Масштаби
Загальна площа Датацентру «ПАРКОВИЙ» складає 2715 кв.м. З них 930 кв.м. займають 17 машинних залів, здатних вмістити 400 шаф з устаткуванням клієнтів. 13 екранованих залів, загальною площею 480 кв.м., мають додатковий захист від зовнішнього впливу електричного, магнітного та електромагнітного полів.
Енергетична безпека
ЦОД підключений до зовнішніх джерел енергопостачання потужністю до 4 МВт. Енергетична безпека гарантується дублюванням блоків розподілу електроживлення 2N та власною дизель-генераторною електростанцією, яка складається з чотирьох корабельних двигунів Perkins та генераторних установок FG Wilson, кожна з яких генерує по 1,7 кВА.
Надійність та безпечність конструкцій
Всі внутрішні приміщення обладнані за принципом «будівля в будівлі». Дизель-генераторні установки розташовані в окремій будівлі і мають резервуари зберігання дизпалива (20 + 20 Т). Навантажувальна здатність підлоги становить 1500 кг / кв.м. Резервна подача живлення від ДБЖ до кондиціонерів, ІТ-обладнання, наносної групи.
Система охолодження і пожежогасіння
Аспіраційна система VESDA оснащена автономною системою газового пожежогасіння на основі газу Novec 1230, який не шкодить здоров’ю людини та ІТ-обладнанню.
Наші послуги

Хмарні сервіси з орендою ресурсів у Києві, Львові, Польщі, Литві або Німеччині, рішення VMware, Microsoft, Veeam з прямою підтримкою. Сертифікована хмара для продуктів SAP і кібербезпека з резервним копіюванням та аварійним відновленням даних.

Надійне фізичне зберігання серверного обладнання, гарантоване сертифікатом TIER ІІІ Design від Uptime institute. Обладнання від Schneider Electric, Dell, Cisco разом з окремими приміщеннями, які відповідають вимогам НБУ та ДССЗЗІ.

Вам не обов‘язково мати ІТ фахівців, щоб розгорнути необхідне рішення у нас. Кваліфікований персонал ЦОД допоможе виконати будь-які роботи з міграцією, налаштуванням, моніторингом та підтримкою роботи.

 • Інсталяція Вашого обладнання
 • Розгортання та налаштування ПЗ
 • Консультації з питань роботи ЦОД та послуг, що надаються
 • Навчання роботі з ПЗ, що пропнується
 • Повний супровід й адміністрування ПЗ
 • Побудова віртуальної інфраструктури
 • Побудова резервної інфраструктури
 • Створення резервних копій та відновлення даних
 • Зберігання даних в хмарі
 • Побудова інфраструктури «тонкого» клієнта
 • Обробка та аналіз великих обсягів даних.

ДЦ має понад 100 км власних оптичних каналів по м. Київ. Залежно від поставлених завдань та місця розташування, набагато вигідніше та надійніше, може виявитися пряме підключення до ЦОД, а не через Інтернет провайдера.

Оренда «темного» волокна між Датацентром «ПАРКОВИЙ» та наступними точками в Києві:

 • вул. Леонтовича 9
 • вул. Гайдара 50 (Ньютелко)
 • вул. Володимирська 54 (Укртелеком)
 • вул. Тургенівська 59 (Укртелеком)
 • вул. Дорогожицька 10 (Концерн РРТ)
 • вул. Дегтярівська 53 (Київстар)
 • вул. Солом’янська 11а (Лайфселл)
 • вул. Сім’ї Бродських 31/33 (Датагруп)
 • вул. Амосова 12 (БЦ Горизонт)
 • вул. Спортивна 1а (БЦ Гуллівер)
 • вул. Митрополита А. Шептитського 16/4
 • вул. Лейпцизька 1а
 • вул. Мельникова 83б
Сертифікати
Датацентр «ПАРКОВИЙ» - єдиний з комерційних ЦОД в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ від Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту TIA 942.
Датацентр «ПАРКОВИЙ» отримав атестат відповідності КСЗІ (комплексна система захисту інформації) Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації.
Ми приєднались до Broadcom Advantage Partner Program зі статусом VCSP Premier Partner. Це забезпечить підтримку наших клієнтів і партнерів, ІТ-інфраструктура та продукти віртуалізації яких побудовані на базі VMware
Сертифікат ISO/IEC 27001:2022р. підтверджує, що наші клієнти і співробітники працюють в екосистемі інформаційної безпеки, яка відповідає міжнародним стандартам. Редакція 2022 збільшує стійкість до кіберзагроз і покращує захист персональних даних.
Для додаткового посилення інформаційної безпеки бізнес процесів і сервісів Датацентру "ПАРКОВИЙ" стало отримання сертифікату ISO/IEC 27701 з міжнародною акредитацією від IAF та IAS.
Сертифікат ISO/IEC 9001:2015 визначає вимоги до системи управління якості надання сервісів датацентру (розміщення серверного обладнання, хмарні сервіси, програмне забезпечення як послуга).
Parkovyi успішно пройшов сертифікацію SAP та підтвердив свою відповідність високим операційним стандартам німецької компанії, отримавши сертифікат SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations.
Датацентр "ПАРКОВИЙ" успішно пройшов експертизу та підтвердив відповідність ЦОД рівню надійності TIER III Facility згідно класифікації Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту ANSI/TIA-942.