Ключові партнери

Конгресно-виставковий центр «Парковий» — це комплекс івент локацій світового рівня у самому центрі Києва. «Парковий» обирають для проведення заходів різних масштабів: виставки, конференції, конгреси, форуми, концерти, приватні події.

Потужності комплексу:

Локації від 220 м2 до 5000м2

14 можливих конфігурацій майданчиків для ваших подій

16 конференц-кімнат та офіс-спейсів для вашої команди.

Меблі, проєктор, екрани, звукове обладнання та безперебійне світло

За деталями звертайтесь:

+380673011535

+380672938619

parkovy.info

Рішення та програмне забезпечення

ДЦ «ПАРКОВИЙ» є офіційним партнером Microsoft за програмою SPLA (Microsoft Services Provider License Agreement). А отже клієнти датацентру мають постійний доступ до актуальних продуктів Microsoft з оплатою ліцензій лише по факту їх використання та отримують високу якість обслуговування разом з надійністю використання хмарних сервісів

Ми відповідаємо кваліфікованим критеріям Veeam та надаємо професійні послуги і програмне забезпечення з захисту даних хмарних сервісів

Ми приєднались до Broadcom Advantage Partner Program зі статусом VCSP Premier Partner. Це забезпечить підтримку наших клієнтів і партнерів, ІТ-інфраструктура та продукти віртуалізації яких побудовані на базі VMware

Гнучка модель Cisco MSLA для клієнтів датацентру. Надаємо технології з віртуальної мережевої інфраструктури та кіберзахисту з щомісячною оплатою замість великого разового платежу.

ДЦ успішно пройшов сертифікацію SAP та підтвердив свою відповідність високим операційним стандартам німецької компанії, отримавши сертифікат SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations

ІТ-обладнання та інфраструктура

Для ЦОД був побудований спеціальний програмно-апаратний комплекс на базі кращих розробок у своїй галузі. Складовими елементами цього рішення є сервери Cisco UCS. Основою мережевої інфраструктури ЦОД є найпотужніші комутатори Cisco Nexus серії 7000, що дозволяють підключити до зовнішніх каналів зв’язку кожен з чотирьохсот шаф ЦОД на швидкості до 100 Гбіт/сек. Крім того, комутатори Nexus 7000 підтримують всі необхідні протоколи передачі даних для побудови обчислювальної інфраструктури клієнта – Ethernet, Fibre Cannel, FCoE, iSCSI та інші.

Частина інфраструктури для забезпечення автономної роботи ЦОД побудована з використанням обладнання від FG Wilson. У разі відсутності електроживлення по основному та резервному електричному вводу автоматично запускається чотири синхронізовані дизель-генераторні установки Perkins потужністю 1,7 MВт кожний. Запасу палива вистачає на термін близько10 діб безперебійної роботи.

Для забезпечення роботи безперебійного джерела живлення використовуються три системи APC Symmetra MW, потужністю 1,6 МВт кожна, побудованої на основі акумуляторних блоків від Marathon. Це забезпечує плавний перехід датацентру на автономну роботу від дизель генераторних установок без будь-яких перебоїв в роботі всієї інфраструктури ЦОД.

Датацентр «ПАРКОВИЙ» спроєктувала та побудувала компанія Schneider Electric. Вся інфраструктура, в тому числі система гарантованого електроспоживання (APC Symmetra MW), системи охолодження та інженерна інфраструктура побудовані з використанням передових технологій Schneider Electric.

Ми використовуємо структуровану кабельну систему компанії Panduit, яка дозволяє забезпечити якісне та надійне фізичне підключення обладнання користувачів по мідному і волоконно-оптичному кабелю, забезпечуючи швидкість передачі даних до 10 Гбіт/сек, а за необхідності– до 40 і навіть 100 Гбіт/сек.

Агентська співпраця
На умовах агенту, ви можете пропонувати клієнтам наші послуги. Ми пропонуємо легкі та зручні умови співпраці, з мінімальними затратами. Залучайте клієнта, сповіщайте нас та отримуйте щомісячну агентську винагороду. Умови розповсюджуються на всі послуги, що надає Датацентр “ПАРКОВИЙ”, за винятком ІТ послуг (проектування, навчання, адміністрування, розгортання та інше).