«Парковий» став першим сертифікованим хостинг-провайдером для сервісів SAP HANA в Україні
2021-06-10 11:19:47
Datapark

Дата-центр успішно пройшов сертифікацію SAP та підтвердив свою відповідність високим операційним стандартам німецької компанії, отримавши відразу два сертифікати – SAP Certified in SAP HANA Operations та SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations.

«Парковий» – єдиний дата-центр в Україні, який отримав статус сертифікованого провайдера для розміщення сервісів SAP HANA. Відтепер замовники програмного забезпечення можуть користуватися рішеннями SAP HANA і SAP на базі хмарної платформи VMware vSphere, отримати безвідмовний доступ до сервісів й забезпечити безперервність процесів, що гарантується інфраструктурою ЦОД рівня TIER III. Технічну підтримку цілодобово здійснюють фахівці «Паркового», всі питання щодо функціонування софта вирішують сертифіковані SAP-фахівці партнера дата-центру – консалтингової компанії BrigRetail.

Як повідомив директор SAP Ukraine Максим Матяш, українські компанії все частіше переходять від використання капітальних інвестицій до моделі утилізації операційних витрат для організації й підтримки власного ІТ-ландшафту, розміщуючи системи SAP в зовнішніх ЦОДах. Такий підхід дозволяє використовувати рішення SAP, в тому числі, технологічну платформу SAP HANA, у вигляді послуги і не тільки знижувати вартість володіння, а й забезпечувати якісну, стійку та економічно ефективну експлуатацію програмних рішень.

«Програма сертифікації SAP допомагає нашим клієнтам визначити кращих в своєму класі постачальників послуг і дозволяє використовувати ще один додатковий вимірюваний критерій при виборі найкращого партнера. Якісний вибір партнера, в свою чергу, забезпечує своєчасну міграцію на нові версії системи, в значній мірі автономний запуск, управління й підтримку всього ІТ-ландшафту компанії і технологій SAP, зокрема. Таким чином, крім вище перерахованих фінансових і технологічних переваг, при розміщенні в сертифікованих ЦОДах, наші клієнти отримують можливість ще більше фокусуватися на основному бізнесі. Дата-центр, який підтвердив свою експертизу і відповідність вимогам SAP до технічного оснащення, в свою чергу, підвищує власний рейтинг надійного провайдера хостингових послуг на ринку. Це – “win-win” модель, яка приносить успіх всім учасникам нашої партнерської програми. Тому ми намагаємося розвивати співпрацю з дата-центрами і вітаємо нашого нового партнера “Парковий” в партнерській екосистемі SAP в Україні» – зазначив директор SAP Ukraine

Для отримання статусу Партнера SAP дата-центр пройшов комплексний багаторівневий аудит всіх інженерних систем, IT-інфраструктури, систем безпеки й контролю, окремим блоком проводилася перевірка роботи служби технічної підтримки та внутрішніх процесів взаємодії ЦОД – клієнт.

«Системи управління ресурсами SAP грають життєво важливу роль в ІТ-екосистемах багатьох великих компаній. Обробка величезних й постійно зростаючих обсягів даних вимагає сучасних і оперативних підходів. Тепер, отримавши сертифікати SAP, «Парковий», перший та єдиний в країні, готовий хостити бази даних SAP HANA й інші сервіси SAP, надаючи потужну інженерію, технологічну хмарну середу та підтримку профільними фахівцями. Ми зважилися на проходження досить складного аудиту SAP й інвестували в свою компетенцію, щоб ще раз довести клієнтам свою відповідність міжнародним вимогам якості, підтвердити експертизу та надійність інфраструктури дата-центру» – підкреслила Наталія Рєпіна, комерційний директор дата-центру «Парковий».

«Парковий» готовий надавати послуги з управління, експлуатації та моніторингу SAP-інфраструктури клієнтів на стабільно високому рівні, кожен замовник гарантовано отримає сервіс й якість, визнані еталонними в світовому IT-співтоваристві.

Це перший етап в рамках співпраці «Паркового» та SAP, сторони обговорюють подальше розширення сервісів з використанням кращих світових практик для надання клієнтам.

Останні новини