Датацентр “ПАРКОВИЙ” підтримує стабільну роботу українського бізнесу
2024-05-13 14:39:28
Datapark

Датацентр “ПАРКОВИЙ” запустив ініціативу  для Харкова, Сум, Дніпра, Запоріжжя, Херсона й Одеси на безоплатне розміщення серверного обладнання в ЦОД на території Києва весь перший місяць разом із можливістю його безкоштовної міграції.

Бізнес та економіка країни бачить та відчуває наслідки методичних обстрілів і пошкоджень енергетичної інфраструктури України. Це впливає на стабільність енергозабезпечення сьогодні й додає сильну невизначеність у проходженні пікових навантажень без графіків вимкнень. Датацентр “ПАРКОВИЙ” прагне підтримувати стале функціонування українського бізнесу в регіонах, де необхідність в цьому сьогодні найбільша.

Ставлячи в пріоритет простоту отримання сервісів та стабільність функціонування ІТ-інфраструктури ми адаптували сервіси довколо розміщення серверного обладнання для компаній, офіси яких знаходяться за межами Києва.

ДЦ “ПАРКОВИЙ” забезпечить:

  1. Безшовний переїзд серверного обладнання із супроводом спеціалістів датацентру та місяць безкоштовного розміщення поюнітно або шафами. Кімнати з телекомунікаційними шафами повністю побудовані й готові до роботи згідно з усіма інфраструктурними й безпековими нормами
  2. За запитом клієнта у форматі 24/7 перезавантаження серверу, заміну жорсткого диску або проведення інших робіт з обладнанням
  3. Якісне і надійне фізичне підключення за допомогою мідного й волоконно-оптичного кабелю разо з персональним розрахунком енергоспоживання навіть для одного сервера

Датацентр «ПАРКОВИЙ» – єдиний із комерційних ЦОД в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ від Uptime Institute, що відповідає міжнародному стандарту TIA-942. Це, окрім відповідності до суворих архітектурних і безпекових вимог, дає змогу забезпечити стабільну роботу обладнання навіть під час довготривалих вимкнень світла.

Докладніше про тестування роботи нашої дизель-генераторної електростанції, яка забезпечує стабільну та безперервну роботу автономного живлення датацентру – у відео за посиланням. Для розміщення обладнання в ДЦ «ПАРКОВИЙ» за акційними умовами телефонуйте за номером +38 (044) 377-77-77 або залишайте заявку на сайті.

Останні новини